Zámečník (m/w/d)

Rokycany, Tschechische Republik  |  Instandhaltung (Mechanik/Elektronik)
Pubblicato su: Aprile 10, 2020
Numero di riferimento: 2019-200

Společnost Progroup je vedoucí společností v průmyslu surového papíru na výrobu vlnité lepenky a výroby vlnité lepenky v Evropě. Čím vynikáme: silou inovací, efektivností a spolehlivostí. Tím tak pomáháme nezávislým výrobcům obalových materiálů k rentabilnímu růstu. Abychom mohli s dalšími úspěchy pokračovat v tomto směru, potřebujeme právě Vás!

Pro posílení našeho týmu na pobočce v Rokycanech hledáme pro neprodlený nástup kolegu/kolegyni na pozici

Mansioni

·         Mechanická údržba a obsluha zařízení na výrobu vlnité lepenky, stejně jako i technického vybavení budov ve třísměnném provozu

·         Zajištění bezproblémového a bezchybného procesu výroby, plánování a provádění potřebných údržbářských prací

·         Řízení a neustálá optimalizace procesů na bázi pneumatických a hydraulických systémů

·         Opatřování náhradních dílů, správa a optimalizace svěřeného skladu náhradních dílů a s tím spojené úkoly permanentní inventury

Requisiti

·         Úspěšně ukončené technické vzdělání jako průmyslový mechanik nebo srovnatelná technická kvalifikace

·         Prokazatelné pracovní zkušenosti z pozice průmyslový mechanik a/nebo zámečník
Dobré znalosti v oblasti údržby a obsluhy

·         Znalosti v oblastech pohonné techniky, pneumatických a hydraulických systémů a svařovacích postupů

·         Připravenost pro práce ve směnném provozu

Společnost Progroup poskytuje prostor a možnosti dalšího rozvoje kolegům, kteří mají zájem o práci s velkým nasazením v rodinně vedené společnosti, kde je možnost řešit v týmu nové výzvy a podílet se na utváření společné budoucnosti. Vážíme si Vašeho angažmá a připravenosti k vysokým výkonům, odměňujeme úspěch a podporujeme průbojné a týmové hráče. Těšíme se na Váš životopis. Hlaste se prosím s udáním výše uvedeného referenčního čísla, nejbližšího možného data nástupu a Vašich platových představ, nejlépe online formou na našich webových stránkách: WWW.PROGROUP.AG/JOBS