Asystent Działu Księgowości (m/w/d)

Stryków, Polen  |  Finanzen
Pubblicato su: Febbraio 18, 2020
Numero di riferimento: 2020-216

Progroup jest wiodącym w Europie przedsiębiorstwem w branży produkcji papieru i tektury falistej. To, co nas wyróżnia, to innowacyjność, wydajność i niezawodność. Dzięki temu pozwalamy niezależnym producentom opakowań na wydajny i efektywny wzrost. By moc dalej realizować nasza skuteczna i pełną sukcesów politykę rozwoju, potrzebujemy Ciebie!
Współtwórz swoją przyszłość z nami!
Do naszej fabryki tektury falistej w Strykowie koło Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mansioni
  • Weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych,
  • Księgowanie faktur,
  • Potwierdzenie sald i uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontrahentami,.Wsparcie działu księgowego w bieżącym wykonywaniu obowiązków.

Requisiti
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym,
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości,
  • Terminowość w realizacji zadań,
  • Rzetelność, dokładność,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:
Miejsce pracy, gdzie otrzyma Pan/Pani możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia,
Liczne szkolenia, podnoszące Twoje kwalifikacje i kompetencje,
Bezpieczne, przyjazne, stabilne i pełne wyzwań miejsce pracy u lidera branży papierniczej w Europie, w dynamicznie rozwijającym się Przedsiębiorstwie,
Szkolenia wprowadzające i pełną opieka mentorska przy każdym etapie pracy,
Bardzo wysokie i atrakcyjne zarobki, adekwatne do wykształcenia i zdobytego doświadczenia.
Pierwsza umowa jest na czas określony (6 miesięcy, zastępstwo), z możliwością przedłużenia jej na czas nieokreślony.