OBSLUHU STROJŮ, ŘIDIČE VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Veröffentlicht am: 24.06.2019

BUDUJTE S NÁMI BUDOUCNOST
Progroup je jednou z předních společností v Evropě, která se zabývá výrobou surové vlnité lepenky a vlnité lepenky. Co nás vyznačuje: inovační síla, efektivita a spolehlivost. Tím pomáháme nezávislým výrobcům obalů k ziskovému růstu. Abychom zůstali v úspěšném kurzu, potřebujeme Vás!

K posílení Progroup Board GmbH v závodě Rokycany hledáme co možná nejdříve
OBSLUHU STROJŮ,
ŘIDIČE VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU
(muž/žena/třetí pohlaví)

Ihre Aufgaben

■      Řízení strojů a obsluha výrobního zařízení ve 3 směnném provozu

■      Zajištění kvalitativních a kvantitativních výrobních výsledků

■      Podpora při údržbě a servisních úkonech s při odstraňování poruch a úklidových pracích o víkendech

Ihr Profil

■      Máte ideálně technické vzdělání

■      Příslušné pracovní zkušenosti na srovnatelné pozici v průmyslovém podniku

■      Řidiči vysokozdvižného vozíku musí mít fundované znalosti a platné řidičské oprávnění

Progroup nabízí úkoly a perspektivy rozvoje pro výkonné zaměstnance, kteří chtějí tvořit budoucnost rodinného podniku a společně se postavit výzvám a hledat jejich řešení. Vážíme si angažovanosti a výkonnosti, odměňujeme úspěch a podporujeme týmově orientované talenty, které se umí prosadit. Těšíme se na Vaše uchazečské podklady. Ucházejte se o práci přednostně online prostřednictvím naší internetové stránky, uveďte značku, datum možného nástupu, a Vaše platové představy: WWW.PROGROUP.AG/JOBS