KIEROWNIK ZAKŁADU (DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU) (m/w/d)

Veröffentlicht am: 10.05.2019

Progroup jest wiodącym w Europie przedsiębiorstwem w branży produkcji papieru i tektury falistej. To, co nas wyróżnia, to innowacyjność, wydajność i niezawodność. Dzięki temu pozwalamy niezależnym producentom opakowań na wydajny i efektywny wzrost. By moc dalej realizować nasza skuteczna i pełną sukcesów politykę rozwoju, potrzebujemy Ciebie!
Współtwórz swoja przyszłość z nami!
W procesie budowy naszej nowej fabryki tektury falistej w Strykowie koło Lodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK ZAKŁADU (DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU)

Twoje zadania

ZADANIA:

  • Stworzenie, rozbudowa i zarządzanie Zespołem Utrzymania Ruchu w nowo powstającej fabryce w Strykowie,
  • Zagwarantowanie bezpiecznego użytkowania maszyn produkcyjnych, dbałość o ich sprawność i wydajność,
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, prac remontowych, napraw a także modernizacja i przebudowa systemów utrzymania ruchu,
  • Dbałość o ciągłą optymalizacje urządzeń i ich wysoką sprawność, w kooperacji z Działem Produkcji.

Twój profil

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

  • Posiada Pan/Pani wykształcenie techniczne o profilu Mistrza/Technika z dziedziny mechatroniki/elektrotechniki lub automatyki,
  • Idealny kandydat posiada wieloletnie doświadczenie  w dziedzinie Utrzymania Ruchu oraz dysponuje umiejętnościami i doświadczeniem z zakresu produktywnego utrzymania ruchu maszyn (TPM Total Productive Maintance),
  • Charakteryzuje się profesjonalnym, systematycznym i ustrukturyzowanym podejściem do swoich obowiązków, elastycznością,  gospodarnością i zorientowaniem na wyniki,
  • Cechuje się znajomością pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym,
  • Włada językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:
Miejsce pracy, gdzie otrzyma Pan/Pani możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia przy tworzeniu i rozbudowie nowego Zakładu Pracy,
Liczne szkolenia, podnoszące Twoje kwalifikacje i kompetencje,
Bezpieczne, przyjazne, stabilne i pełne wyzwań miejsce pracy u lidera branży papierniczej w Europie, w dynamicznie rozwijającym się Przedsiębiorstwie,
Szkolenia wprowadzające i pełną opieka mentorska przy każdym etapie budowy i dalszego rozwoju fabryki,
Bardzo wysokie i atrakcyjne zarobki, adekwatne do wykształcenia i zdobytego doświadczenia
Prosimy o przesłanie swojej aplikacji (wraz z informacjami dotyczącymi Państwa dyspozycyjności i oczekiwanych zarobków) za pomocą formularza kontaktowego, zamieszczonego na naszej stronie internetowej WWW.PROGROUP.AG/JOBS