Go to Homepage

Produktionsmitarbeiter/in Versand (m/w/d)

Trzcinica | Produktion
Veröffentlicht am : 28.08.2020
Kennziffer : 2020-281

Progroup to jeden z liderów branży papieru do produkcji tektury falistej i tekstury falistej w Europie. To, co nas wyróżnia to innowacyjność, wydajność i wiarygodność. Dzięki temu wspieramy niezależnych producentów opakowań w osiąganiu coraz wyższych zysków. Do utrzymania tej dobrej passy, potrzebujemy Ciebie!

W celu wsparcia Progroup Board do oddziału firmy w Trzcinicy pilnie szukamy

Das sind Ihre Aufgaben
  • Obsługiwanie maszyn i instalacji produkcyjnej w trybie trzyzmianowym,
  • Zapewnianie jakościowych i ilościowych wyników produkcyjnych,
  • Pomoc w wykonywaniu prac konserwacyjnych i bieżącego utrzymania oraz usuwanie awarii i wykonywanie prac porządkowych w weekendy,
  • Obsługa wózka widłowego.
Das bringen Sie mit
  • W idealnym przypadku techniczne wykształcenie zawodowe,
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku w przedsiębiorstwie przemysłowym,
  • Operatorzy wózków widłowych muszą posiadać ugruntowane umiejętności i ważne uprawnienia do kierowania pojazdami.
Darauf dürfen Sie sich freuen

Progroup oferuje pracę i perspektywy rozwoju dla wydajnych pracowników, którzy w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie chcą wspólnie z innymi mierzyć się z nowymi wyzwaniami i kształtować przyszłość. Cenimy zaangażowanie i pracowitość, wynagradzamy sukcesy i wspieramy utalentowanych pracowników, którzy efektywnie pracują w zespole i są przebojowi. Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację. W aplikacji należy podać numer referencyjny, najbliższy możliwy termin podjęcia pracy i propozycję wynagrodzenia. Preferujemy kontakt poprzez naszą stronę internetową: WWW.PROGROUP.AG/JOBS

Informationen zur Verarbeitung Ihrer personenbezogenen Daten finden Sie hier.

Nach oben