Go to Homepage

HR Business Partner*

Stryków | Personalwesen
Opublikowane w dniu: 08.06.2021
Numer referencyjny: 2021-456

My to Progroup. Jesteśmy odważni, nowocześni, innowacyjni. Nasze cele realizujemy razem jako zespół. To nas wyróżnia.

Jako ambitny zespół aktywnie pracujemy na sukces Progroup. Każdego dnia z radością i pasją pracujemy nad innowacyjnymi produktami i tworzymy wartość dodaną dla naszych klientów – to nas napawa dumą i wiąże się z atrakcyjnymi możliwościami zarobkowymi.

Twoje zadania

  • Jako HR Business Partner doradzasz i wspierasz menadżerów oraz pozostałych pracowników w zakresie przywództwa, organizacji i prawa pracy,
  • Przeprowadzasz procesy rekrutacyjne w podległych obszarach,
  • Tworzysz statystyki i raporty związane z celami biznesowymi (fluktuacja, efektywność, nieobecności w pracy),
  • Współtworzysz budżet związany z rozwojem personelu i czuwasz nad jego należytą realizacją,
  • Realizujesz politykę personalną firmy, dbasz o przestrzeganie wewnętrznych dyrektyw i przepisów,
  • Bierzesz aktywny udział w projektach realizowanych przez Dział HR.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność budowy dobrych relacji z pracownikami i współpracy w międzynarodowym środowisku,
  • Dobra znajomość przepisy prawa pracy,
  • Doświadczenie w projektach rekrutacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Proaktywne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych :do centrali w Landau (raz w miesiącu) i do Zakładu w Trzcinicy

To otrzymujesz

  • Progroup oferuje pracę i perspektywy rozwoju dla wydajnych pracowników, którzy w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie chcą wspólnie z innymi mierzyć się z nowymi wyzwaniami i kształtować przyszłość. Cenimy zaangażowanie i pracowitość, wynagradzamy sukcesy i wspieramy utalentowanych pracowników, którzy efektywnie pracują w zespole i są przebojowi. U nas czeka na Ciebie umowa o pracę, wysokie zarobki, serdeczna atmosfera w pracy i mozliwość dalszego rozwoju zawodowego. Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację.
  • Na aplikacjach należy podać numer referencyjny, najbliższy możliwy termin podjęcia pracy i propozycję wynagrodzenia.

Twoja osoba kontaktowa: Marcin Dolny

* Wspieramy różnorodność i odrzucamy wszelkie formy dyskryminacji. Ważne jest tylko, abyśmy do siebie pasowali.

Informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych są dostępne tutaj.

Nach oben